Johto ja yritystiedot

Sitowise Oy
y-tunnus 2335445-0
kotipaikka Espoo

Katso toimipaikkojemme yhteystiedot

Markus Väyrynen, toimitusjohtaja
p. 040 822 6300
markus.vayrynen@sitowise.com

Aki Puska, varatoimitusjohtaja
p. 040 568 3490
aki.puska@sitowise.com

Heidi Karlsson, talousjohtaja
p. 040 759 3320
heidi.karlsson@sitowise.com

Anne-May Asplund, henkilöstö- ja viestintäjohtaja
p. 045  657 9566
anne-may.asplund@sitowise.com

Jannis Mikkola, liiketoiminta-aluejohtaja, Infra
p. 020 747 6601
jannis.mikkola@sitowise.com

Aki Puska, liiketoiminta-aluejohtaja, Talo
p. 040 568 3490
aki.puska@sitowise.com

Kimmo Anttalainen, vt. liiketoiminta-aluejohtaja, Hankejohtaminen
p. 020 747 6665
kimmo.anttalainen@sitowise.com

Teemu Virtanen, liiketoiminta-aluejohtaja, Smart City
p. 050 404 6622
teemu.virtanen@dimenteq.fi

Tytäryhtiöt

Insinööritoimisto Instaro Oy (y-tunnus 1945110-0)
Helimäki Akustikot Oy (y-tunnus 2685119-6)
Sito Liikkumispalvelut Oy (y-tunnus 2706618-1)
Sito Rakennuttajat Oy (y-tunnus 2655301-7)

Sitowise Norge As, Norja
Sitowise Consulting OÜ, Viro
 

Osakkuusyritykset
SA DWG, Latvia – rakennesuunnittelu
Geotek Oy – pohjatutkimukset ja geosuunnittelu
Sito Poland Ltd – virtuaalimallinnus ja ohjelmistokehitys

Tytäryhtiöidemme yhteystiedot